Resna glasba

(za predvajanje klikni na naslov)

Coffee to go /odlomki (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Simon Dvoršak)
Hic et nunc (Beata Ilona Barcza, Milan Nikolić)
Salint
(Duo Claripiano; Dušan Sodja, Tatjana Kaučič)
Lintvern; 1. Beechnuts (odlomek) (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Simon Krečič)
Lintvern; 2. Laces (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Simon Krečič)
Lintvern; 3. Martin`s Song (odlomek) (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Simon Krečič)
Lintvern; 4. 1980 (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Simon Krečič)
Spomini Sv. Jakoba (trobilni ans. Akademije za glasbo, dirigent Dušan Kranjc, festival Unicum)
Polja na gori; V zavetju starega mesta (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Anton Nanut)
Polja na gori;  Kamni sv. Ciprijana (orkester Slovenske filharmonije, dirigent Anton Nanut)
Dež v pratiki; K zvezdam… (ansambel MD7, dirigent Steven Loy)
Dež v pratiki; Otrok (ansambel MD7, dirigent Steven Loy)
Oro (Amnesty Trio International)
F-air play (kvartet kljunastih flavt AIR)
Ekšn Posibl (Amnesty Trio International)
Angie Z.; American Girl (trio Clavimerata)
Angie Z.; Eternal Joy (trio Clavimerata)
Concertino za komorni orkester (orkester KOS DSS, dirigent Jürgen Bruns)
Bagatela za flavto, violončelo in klavir (Ana Kavčič Pucihar, Alenka Naveršnik, Blaž Pucihar)
3 4 1 Three fo(u)r one (Matej Zupan)
Trije preludiji za evfonij in klavir; III (Luka Einfalt, Igor Vičentič)
Trije preludiji za evfonij in klavir; I (Luka Einfalt, Igor Vičentič)
Oblaki so rudeči (PAZ Vinko Vodopivec, dirigent Primož Malavašič)
Garden of Earthly Delights, Playground (godalni kvartet Arcus)
Garden of Earthly Delights, Prince of Hell (godalni kvartet Arcus)
Children of the Rain; I. 7 out of 16 (Matej Grahek, Milko Lazar)
Children of the Rain; II. Greatest Son (Matej Grahek, Milko Lazar)
Children of the Rain; III. God is gracious (Matej Grahek, Milko Lazar)
Down to the river to pray (Mešani mladinski pevski zbor I. gimnazije v Celju, zbor. Tomaž Marčič)